Padomi. Jo tas brīdis pienāks.

Kopš mana māte sev atklājusi interneta pasauli, ik pa laikam saņemu izdrukas par lietām, kas, viņasprāt, man varētu šķist interesantas vai arī noteikti būtu jāzin. Parasti izlasu un izmetu, bet lapu ar šiem padomiem neceļas roka mest ārā, jo liekas, ka pienāks tas brīdis, kad vajadzēs, (ja izmestu, droši vien pienāktu daudz drīzāk). Un man pat ir sajūta, ka kādam no jums tas varētu pienākt ātrāk par mani. Tad nu lūk:

Sarkanvīna traipi uz paklāja. Tad, ja pēc saviesīga pasākuma jāsecina, ka uz paklāja izveidojies sarkanvīna traips, efektīvs līdzeklis, kā no tā atbrīvoties, ir silts piens vai baltais vīns! Uzlej vienu no tiem uz traipa un uz kādu brīdi atstāj. Pēc tam traipus iztīri ar ūdeni, kas sajaukts ar mazgāšanas līdzekli.

Košļājamā gumija. Ja paklājā ieēdusies košļājamā gumija, to nevajadzētu censties izņemt ar rokām vai izmantojot kādu palīgierīci – tā nodarīsi tikai lielāku kaitējumu. Tā vietā vari izmantot ledus gabaliņus! Novietot tos uz košļājamās gumijas, kādu brīdi paturi, un pēc laika košļājamo gumiju varēsi viegli izņemt.

p.s. Ievērojiet, ka nav jāpērk nekādi īpaši līdzekļi, var vienīgi pārdomāt, kurā plauktā turpmāk glabāt vīnu un pienu.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s