Neredzamie brīnumi – ievads par Make-up kursiem

Beidzot sāku iet ‘Make Up For Ever’ Make-up kursos. (Kādas reizes septiņas jau biju pieteikusies un atlikusi.) Esmu sajūsmā jau no pirmās nodarbības – ko tik interesantu nebiju klausījusies kopš vīna kursiem. (Praktiskās nodarbības gan sāksies tikai no trešās reizes.) Varbūt tas tādēļ, ka man ir ļoti daudz svarīgu iemeslu, kādēļ es to daru. Lūk trīs, ko es varu noformulēt.

Vispirms jau man ļoti patīk tie pārvērtību raidījumu, kur no nesmukas uztaisa smuku. Okei, var tur nepatikt matu griezums vai krāsa, bet vienmēr ir labāk nekā pirms tam – pilnīgi cita seja bez plastiskās ķirurģijas.

Otrs – es jau it kā māku krāsoties, (praktizēju diendienā no 14 gadu vecuma), bet ir gadījies, ka mani uzkrāso profesionāli.. (gadījies arī, ka ne pārāk veiksmīgi), bet ir bijis tā, ka cilvēki nāk klāt un prasa – kas Tev noticis ar seju? Tik labi izskatās.. Un tas jau noteikti dēļ tiem produktiem. Ļoti gribu saprast, ko kosmētikas industrija ir saražojusi un, kas man no tā. (Vienmēr apjūku veikalā pie tiem stendiem.)

Trešais, (ko es pat piesakoties nezināju, bet esmu sajūsmā), viņi nosaka krāsu tipu, kāds tu esi – ziema, pavasaris, vasara, rudens; vēsais vai siltais. Jo varot jau redz savilkt tur tās visas svītriņas un ēniņas baigi glīti, bet, ja ne ar īstajām krāsiņām.., nu nebūs īsti labi.

Nu jā – kopumā, manuprāt, ar kosmētiku var paveikt neredzamos brīnumus, un es gribu to iemācīties.

p.s. virsrakstā ‘ievads’, jo liekas, ka vēl gribēsies par šito rakstīt

make-up 1

2 thoughts on “Neredzamie brīnumi – ievads par Make-up kursiem

 1. Vita

  Cik forši! Es arī jau kādu laiciņu skatos Poeticas kursu virzienā un esmu lasījusi tikai labākās atsauksmes, tādēļ gaidīšu turpinājumu arī Tavā blogā. Vai plāno apgūt arī padziļinātās programmas?

  Reply
  1. Sabine Rapa Post author

   Nu re – es ar ilgi skatījos 🙂 Par tām atsauksmēm ir tā, ka laikam atkarīgs no pasniedzējas, dzirdēju arī ne tik labas. Vai mācīšos tālāk vēl nezinu – redzēs, kā ies.

   Reply

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s