Kā nosaka savu krāsu tipu / Make-up kursi, 2.nodarbība

Otrā nodarbība bija par krāsiņām. Un es esmu tieši tas krāsu tips par kuru, kad stāstīja, es pie sevis nodomāju – nu nē, tas es toč nebūšu.

Pats tipa noteikšanas process ir diezgan sāpīgs, jo visas izskatās ļoti, ļoti briesmīgi. Dara tā – nosēdina pie spoguļa, uzliek galvā baltu dušas cepuri, lai krāsotie un balinātie mati neko nenojauc, uzklāj baltu palagu kā pie zobārsta un iespīdina sejā baltu gaismu. Tad liek pie sejas visādu krāsu lupatiņas (tās smukas) un viss kļūst skaidrs. Tas ir labi, ja tas notiek grupā – jo no malas var redzēt, kā vienai pieliekot to visnotaļ skaisto rozā auduma gabaliņu, izskatās baisi.. loki zem acīm divreiz zilāki. Bet apsēžas nākamā un visas – vaiiiii, cik skaisti.. Labi, atklātais tips ne man vienīgajai bija jaunums – lielākais mīts ir tas, ja zilas, vai zilpelēkas acis, tad jau zilie tonīši – bet nekā. Izrādās esmu siltais krāsu tips – košs pavasaris vai tāds blāvāks rudens.

Uz vīriešiem arī šitas attiecas – pasniedzēja sūdzējās, ka nevar izturēt, kad tie rudens tipa vīrieši velk tos pelēkos uzvalkus. Briesmīgi.

Kļūda bieži vien tiek pieļauta jau bērnībā – piedzimst tāda zilacaina blonda meitenīte – hops, rozā kleita mugurā. Bet nepareizi – vajag papētīt actiņas, ādiņu, iespējams, tur oranžā, laškrāsa, gaišzaļā jāvelk..

Par melno krāsu – tā der tikai vienam tipam – ziemai. Tās ir sievietes, kurām organiski piestāv un ir vēlme saģērbties tīri melnbaltā, vai melns, balts, sarkans. Nu tādas bargās kundzes. Ja citi velk melno – atņemot enerģiju. Šo uzzinot, es uzreiz sapratu, ka neesmu pēc dabas slinka – vienkārši viss skapis melnā. Labi, tas nenozīmē, ka citiem visu laiku kā papagaiļiem jāstaigā – nē, ir ļoti skaisti tumši zilie, zaļie, brūnie. Būtiski saprast, vai jāmeklē siltais vai vēsais tonītis.

Arī sarkanā krāsa – lūpas, kleitas piestāv visām, vajag tikai atrast savu sarkano ar oranžā vai violetā pieskaņu, un liktenīgā sieviete gatava. Bet, ja savelk nepareizi, gan var sanākt, ka vispirms ienāk kleita un tad pati kaut kur tur velkas līdzi.

Nespējot nomierināties aiz sajūsmas par jauno informāciju, es papētīju arī šo to internetā un izrādās noteikt to vai siltais vai vēsais tips var pēc vēnām – siltajiem ir zaļganas, vēsajiem – zilas. Jā, un tips, tā kā tas izriet no ādas, dzīves laikā nemainās. Protams, ar mūsdienu skaistumkopšanas iespējām var koriģēt visu ko, bet nu ādu gluži nenomainīsi.

p.s. Bet visvairāk mani kaitina tas, ka ir cilvēki, kuriem es par šo visu stāstu un man rodas tāda sajūta, ka viņiem tas galīgi neliekas svarīgi.. (:

Pavasaris

Pavasaris

Picture 2

Rudens

3 thoughts on “Kā nosaka savu krāsu tipu / Make-up kursi, 2.nodarbība

  1. ginta

    Super raksts, gribeetos vairaak…gribeetos pashai zinaat par sevi…es gadus ntos nevaru saprast kaadu matu kraasu iisti gribu jo nekas nepatiik..ljoti patiik melnaas dreebes, bet pashai nevalkaajas….kraasai tak dzivee ir noziimes…par tiem, kam neinteresee, hei nesatraucies – daudziem interesee 😉

    Reply

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s