SEPTEMBRIS’16

Kad psiholoģe man lika sadalīt savu dzīvi trīsgadēs un pastastīt, kas katrā ir noticis, kādi cilvēki bijuši, tas bija grūtākais uzdevums ever. Labi, bērnudārza un skolas laiku vēl kaut kā var aptvert, bet pēc tam, sākot no kādiem gadiem 20, viss aiziet tādā mutulī. Secinājumi galvenie man bija divi – bāc, es taču neko neatceros. Bet tad es padomāju – viss kaut kas ir foršs bijis, kam es neesmu pievērsusi vajadzīgo uzmanību un tapēc man liekas, ka nekas nav bijis. Tāpēc tagad es esmu izlēmusi dzīvot apzinātāku dzīvi un atcerēties. Lūk septembris. Būs arī labs veids kā atskatoties filtrēt, kas man patīk un, kas nē. Un beidzot man būs, kur likt tās fotogrāfijas, jo tie, kuri seko man Instagramā un Feisbukā būs ievērojuši, ka fotogrāfēt un dalīties man patīk.

1.septembris krustmeitas Katrīnas dzīvē. (Vairāk ŠEIT.) Forši! Lika atcerēties arī savu 1.septembri un varēja apskatīties, kā šodien izskatās vidusskolnieki. Tā jau viss forši, bet man žēl, ka tai meitenei nevens neiemāca, ka apspīlētā melnā mežģīņu mini kleitā nevajag ierasties uz nevienu svinīgu pasākumu savā dzīvē, kurš notiek 9.00 no rīta. Neatkarīgi no tā, cik tev ir gadi un, kurš izmērs. Un kurpes uz papēža ar platformu ir atgriezušās savā vietā nakstsklubos un arī tikai tām meitenēm, kuras dejo ap to stieni.img_0259Operas un baleta sezonas atklāšanas Galā koncerts. Opera man ir mīļākā ēka Rīgā. Biju sailgojusies. Reizi mēnesī man tur jābūt obligāti. Gaidu Oņeginu, Pēru Gintu, Elzas Leimanes Vārnu un mudinu arī visus pārējos uz turieni doties.img_0346Ciemos pie draugiem Ikšķilē. Sen nebija būts. Un laiks bija tik pateicīgs, ka varēju pat vēl izpeldināt bērnus. Īstenībā tas ir pat tā pagodinoši, ka no visiem izvēlas Tevi, lai palūgtu atnākt līdzi pieskatīt. (Bet pieļauju, ka tas arī tāpēc, ka biju pie stūres, tādejādi nelietoju alkoholu un man nebija citu bērnu, ko tajā brīdī pieskatīt. Tur bija ļoooti daudz bērnu.)

Signes vārda dienas brunch. Māsa uzaicināja svētdienas rītā uz Kolekcionāru. Vienīgais sarūgtinājums bija, ka jādzer Prosecco (man garšo CAVA), vajadzēja ņemt baltvīnu, nepareiza izvēle. Bet pankūkas baigi labās un oficiants baigi foršais. Un smukais. Dāvana viņai patika.

LADC skolas sākums. Pagājušais gads bija pirmais, kad es tajā visā piedalījos. Anete man palūdza kaut ko pastāstīt par projektu vadību, es piekritu, man patika. Šogad, pēc tam, kad man bija iespēja konkrēti iepazīties ar visiem skolniekiem (kas visi patiesībā ir pieaugušie), es izjutu daudz lielāku atbildību pastāstīt kaut ko tiešām vērtīgu. Man iestājās zināms stress, sāku apšaubīt visu iepriekš stāstīto. (Lai arī atsuksmes bija labas.)  Tāpēc arī uz ievadlekciju palūdzu palīgā Ingu no TBWA. Jo ne vienmēr viss ir par to, ko vari pats, bet arī par resursiem, kururs vari piesaistīt labākā rezultāta vārdā.img_0451

Kinofestivāls Baltijas Pērle. Par šo var smalkāk izlasīt, ko es jau rakstīju ŠEIT un ŠEIT.

Var vilkt rudens drēbes. Vienkārši tāpat.

Pirmo gadu saēdos svaigas vīģes. Es tiešām biju ēdusi tikai žāvētās. Līdz ieraudzīju Rimi, nemaz nedomāju, ka pie mums tādas var dabūt. Otra lieta – beidzot atklāju perfektu (tekstūra, garša, krāsa) smoothie bowl RECEPTI. (Banānu vajag izmantot saldētu, vienu ogu veidu saldētu, otras svaigas.)

Tabita kā vienmēr kolosāla. Divas lietas par kurām es varu priecāties katru dienu – mans kaķis un mana gulta. Par pēdējo, jo man ir trauma par dažām dzīves naktīm, ko ir nācies pavadīt autobusā. (Teltī vēl ir okei.)

Ps. Not so cool – paspēju paslimot ar saaukstēšanos. Esmu apņēmības pilna darīt visu, lai neslimotu. Piemēram, nesalt, “skraidot tajās planajās, gadalaikam neatbilstošajās kleitiņās” (mammas vārdi). Tāpēc vakar nopirku divus adītus džemperus un jaku.

1 thought on “SEPTEMBRIS’16

  1. Pingback: OKTOBRIS’16 | Sabīne Rapa

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s